MTÜ Tule Maale kutsub reisile!

Pildi autor: 

A. Young

Austatud Missomaa kogukonna liige ja sõber!
MTÜ Tule Maale kutsub teid kahe päevasele õppereisile „Kohaturunduse parimad praktikad Eesti maakogukondades“. Reis toimub 18-19 märts 2017!
Reisil külastame kolme Eesti silmapaistvat kogukonda- Abja-Paluoja, Lihula ja Muhu. Kõik kolm kogukonda on välja paistnud selle poolest, et on oskuslikult kasutanud olemasolevaid ressursse kogukonna liitmiseks ja turundamiseks.
Abja-Paluojas, Mulgimaal on viimasel aastakümnel intensiivistunud nn. „muhu vaimu“ taastamine. On loodud koostöövõrgustik mulgi valdade vahel ja jäädvustatud pärimust. Tahame uurida, kuidas kasutada meie enda- Vana-Võro ja Seto kultuuri kogukonna liitjana.
Lihulas on oma elukeskkonna tutvustamine eriti vinge hoo sisse saanud viimasel kahel aastal. Eduka maale kutsumise taga on koostöö omavalitsuse, ettevõtjate ja vabaühenduste vahel. Samuti on Lihula kogukond välja paistnud oma hea turunduse ja kommunikatsioonioskuste poolest.
Muhu kogukond on üks neist vähestest kohtadest, kes ei pea muretsema tühjade talude pärast. Muhu kogukonnasisene tihe koostöö ja kogukondlikud head suhted on olnud aluseks piirkonna hea maine kujunemiseks. Oleks tore teada, kuidas selline „pealinnast kauge“ kogukond on edu saavutanud.
Neid kolme kogukonda külastades, saame ise innustust ja ideid, kuidas Missomaad edukalt elu-, ettevõtlus,- ja külastuskohana turundada.
Reisi osalustasu on 17 eurot, mis läheb toitlustuse katteks.
Broneeri oma koht juba täna! Helista 5166012 või kirjuta aigiyoung@gmail.com või kui omad FB kontot registreeri meie event lehel ( https://www.facebook.com/events/386733218338461/)
Projekti rahastab rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest